Program do projektowania domów

Budowa domu to nie tylko ogromna inwestycja, ale także rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Z pomocą ZWCAD pomożesz swoim Klientom spełnić marzenia o idealnym domu. Stwórz profesjonalny projekt wnętrza i zaproś swoich Klientów na wirtualną wycieczkę po ich wymarzonym domu! 

Nie ma znaczenia, czy zajmujesz się aranżacją wnętrz, czy tworzysz swój własny zbiór projektów – wybierz nasz profesjonalny program do projektowania wnętrz i domów od ZWCAD i spraw, że cały proces projektowania pomieszczeń przebiegnie sprawnie i bez komplikacji! 

Profesjonalne narzędzie do projektowania domu

Szukasz oprogramowania do projektowania wnętrz, które spełni wszystkie Twoje wymagania? ZWCAD jest dokładnie tym, czego Ci potrzeba!

Chcesz, aby Twoja praca przy aranżacji wnętrz czy też projektowania budynków przebiegała sprawnie i była efektywna? Zależy Ci na szybki i bezproblemowym sporządzaniu projektów? Poznaj oprogramowanie do projektowania domów od ZWCAD, które jest jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym narzędziem do projektowania wnętrz i nie tylko. Za co najbardziej ceniony jest ZWCAD?

   

   • możliwość tworzenia nawet bardzo skomplikowanych projektów,

   • wysoką efektywność,

   • prosty w obsłudze interfejs,

   • branżowe nakładki, które pozwalają dopasować program do wszystkich potrzeb użytkownika.

  Oprogramowanie do projektowania domów od ZWCAD to intuicyjne i proste w obsłudze narzędzie, które posiada wiele dodatkowych funkcjonalności ułatwiających i uprzyjemniających codzienną pracę z plikami w formacie DWG/DXF. Z pomocą oprogramowania do aranżacji wnętrz od ZWCAD Twoje projekty domów będą dopracowanie w każdym detalu! 

  ZWCAD 2024 – więcej funkcji dla jeszcze większych korzyści

  Mamy przyjemność zaprezentować Ci najnowszą wersję naszego programu do projektowania domu – ZWCAD 2024. Nasza najnowsza wersja zapewni Ci szereg nowych funkcjonalności i usprawnień, aby Twoja praca nad sporządzaniem projektów była jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza.

  Od teraz masz możliwość łatwiejszej i wygodniejszej edycji brył za pomocą specjalnych uchwytów, dzięki czemu szybko i sprawnie zmienisz położenie i wymiary poszczególnych elementów. ZWCAD 2024 wzbogaciliśmy także o menedżer zestawów arkuszy, co pozwala na łatwiejsze zarządzanie rysunkami. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w przypadku pracy z projektami o dużej liczbie rysunków. Do Twojej dyspozycji oddajemy także nowe funkcje tabeli oraz specjalne podpowiedzi z obrazkami, które sprawiają, że korzystanie z naszego oprogramowania do projektowania domów jest jeszcze prostsze! 

  Twórz projekty w 2D i 3D z ZWCAD

  Projektowanie typu CAD w 2D i 3D, wirtualne spacery oraz wizualizacje w wysokiej rozdzielczości wzbogacą każdy wykonany przez Ciebie projekt oraz całą Twoją ofertę produktową. Wybierz ZWCAD, który jest jednym z najlepszych narzędzi do projektowania domów 3D. Dzięki temu, że program jest bardzo intuicyjny oraz w pełni dopasowanych do Twoich zawodowych potrzeb, projektowanie staje się jeszcze przyjemniejsze. Nasz program powstał z myślą o wszystkich projektantach, którzy profesjonalnie zajmują się projektowaniem domów i wnętrz, jednak prosty w obsłudze interfejs sprawia, że jest to również doskonałe narzędzie dla osób, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w projektowaniu. 

  Jakie dodatkowe funkcjonalności ma nasze oprogramowanie do projektowania domów?

    

    • Nielimitowany dostęp do obszernych bibliotek najważniejszy elementów budowlanych (drzwi, okien itp.).

    • Pełna swoboda w ustalaniu wymiarów poszczególnych elementów.

    • Obszerne biblioteki mebli, urządzeń sanitarnych oraz wszystkich elementów wyposażenia domu.

    • Możliwość tworzenie przekrojów, rzutów oraz widoków elewacji.

    • Intuicyjne i w pełni zautomatyzowane tworzenie połaci dachowych.

    • Możliwość wprowadzenia oznaczeń i symboli, które standardowo stosowane są w projektach budowlanych.

    • Możliwość samodzielnego rozszerzania zawartości bibliotek obiektów i symboli poprzez importowanie ich z innego pliku.

    • Automatyczne opisywanie rysunków podczas modelowania poszczególnych budynków. 

   programy do projektowania domów bezpłatne oprogramowanie testowe

   Jakie korzyści zapewni Ci profesjonalne oprogramowanie do projektowania domu od ZWCAD?

   Chcesz, aby Twoje narzędzie pracy było jak najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb? Dzięki ZWCAD to łatwiejsze, niż myślisz! Dostęp do specjalistycznych branżowych nakładem pozwala dopasować oprogramowanie CAD do wszystkich zawodowych predyspozycji. ZWCAD powstał zarówno z myślą o doświadczonych projektantach, jak i osobach, które dopiero zaczynają swoją przygodę z projektowaniem. Doświadczeni projektanci docenią nasz program za to, że zapewni im sprawniejszą i efektywniejszą pracę, z kolei osoby, które dopiero się uczą, w prosty sposób nauczą się podstaw projektowania typu CAD. Kolejną zaletą jest to, że dzięki obsłudze najpopularniejszych formatów (DWG/DXF), bez żadnego problemu zsynchronizujesz swoje pliki z innymi popularnymi programami do projektowania domów.

   Wybór ZWCADa zapewnia Ci bezterminową licencję, która oznacza brak comiesięcznych opłat abonamentowych czy konieczności odnawiania subskrypcji. Co więcej, za każdym razem, kiedy na rynek wejdzie najnowsza wersja naszego oprogramowania, masz możliwość darmowej aktualizacji swojej wersji oprogramowania.   

   Nasze profesjonalne oprogramowanie jest dostępne w dwóch wersjach systemowych, które możesz zmieniać wedle potrzeby w ramach jednej licencji. Każdy użytkownik ma do dyspozycji 32 i 64-bit, gdzie wersja 64-bitowa pozwala na większe wykorzystanie mocy komputera, co pozwala na pracę z większymi projektami. ZWCAD to również gwarancja, że zakupiony przez Ciebie program jest w oryginalny i w pełni legalny. Do każdego zakupu dołączony zostaje certyfikat, który potwierdza legalność oprogramowania oraz poszanowanie własności intelektualnej osób trzecich. 

   Kolejnym atutem ZWCAD, które z całą pewnością docenią duże korporacje, jest elastyczne licencjonowanie, które w ramach jednej licencji zapewnia możliwość korzystania z oprogramowania na więcej niż pięciu urządzeniach bez konieczności rozszerzania czy kupowania dodatkowej licencji. Przeniesienie licencji na nowe stanowiska jest na tyle proste, że każdy może je wykonać samodzielnie. 

   To jednak jeszcze nie wszystko. W ramach jednej licencji masz również dostęp do kilku wersji językowych, które możesz dowolnie zmieniać. Dostępne języki to między innymi język polski, angielski, czeski, francuski, niemiecki czy litewski. Wszystkim naszym użytkownikom zapewniamy także wsparcie techniczne oraz podstawowe szkolenia. W razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości nasi specjaliści służą pomocą. Dodatkowo każdy, kto zakupi ZWCAD, otrzymuje dostęp do specjalistycznego forum użytkowników, gdzie na bieżąco toczą się dyskusje na różnego rodzaju tematy. 

   Program do projektowania budynków 3D bez ograniczeń

   Projektuj bez ograniczeń i pomóż swoim Klientom spełnić marzenia o wymarzonym domu lub mieszkaniu. Dzięki oprogramowaniu do projektowania CAD od ZWCAD będzie to nie tylko łatwe, ale i przyjemne. Z pomocą oprogramowania ZWCAD możesz rysować, wymiarować, edytować, drukować profesjonalne projekty graficzne i techniczne. ZWCAD to doskonała alternatywa dla znanych, a tym samym dużo droższych programów do projektowania. 

   Projektowanie domów dopasowane do Ciebie

   Nasz program do projektowania domów to jedno narzędzie, które gwarantuje Ci wiele możliwości tworzenia całego domu. Możesz dopasować go do wszystkich swoich potrzeb i wykorzystać jego funkcje na 100% – w ten sposób Twoja praca nad projektami będzie jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza. Wszystko to za sprawą branżowych nakładek, które pozwolą Ci dopasować program do Twoich branżowych wymagań.

   Przetestuj program ZWCAD za darmo 

   Na rynku dostępnych jest tak wiele programów do projektowania, że trudno wybrać ten właściwy. Nie lubisz kupować kota w worku? Mamy na to sposób. Pobierz bezpłatne oprogramowanie testowe z naszej strony, które pozwoli Ci poznać wszystkie funkcje ZWCAD jeszcze przed zakupem. Korzystaj przez 30 dni bez ograniczeń i przekonaj się sam, do czego zdolny jest program do projektowania domów do ZWCAD!