Program do projektowania rozdzielnic

Jesteś inżynierem, a Twój program do projektowania w 2D/3D nie potrafi sprostać Twoim oczekiwaniom i ciągle Cię w czymś ogranicza? Oto ZWCAD – profesjonalne oprogramowanie do projektowania rozdzielnic niskiego napięcia, które pozwoli Ci pracować bez żadnych ograniczeń! 

Projektowanie rozdzielnic elektrycznych łatwiejsze niż kiedykolwiek

ZWCAD to specjalistyczne narzędzie, które usprawnia proces sporządzania projektów rozdzielnic elektrycznych i nie tylko. Wysoka wydajność, prosty w obsłudze interfejs oraz branżowe nakładki pozwalają dostosować program do wszystkich Twoich zawodowych potrzeb, co zagwarantuje Ci szybką i sprawną pracę nad każdym projektem. ZWCAD to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla doświadczonych inżynierów, ale także dla początkujących projektantów. Program posiada wiele specjalistycznych udogodnień, dzięki którym projektowanie skomplikowanych schematów elektrycznych jest proste i przyjemne.

Najnowsza wersja ZWCAD 2025 

ZWCAD to profesjonalny program do rysowania schematów elektrycznych niskiego napięcia dla inżynierów oraz projektantów. Na rynku dostępna jest już najnowsza wersja naszego programu – ZWCAD 2025, która została wzbogacona o funkcjonalne moduły, których nie znajdziesz w innych programach do projektowania. Wprowadzone zostały funkcje, które pozwalają na sprawniejsze projektowanie schematów instalacji elektrycznych. Od teraz dzięki lekkiej zmianie interfejsu masz możliwość przenoszenia zakładki plików pomiędzy monitorami. Łatwiejsza stała się też praca z większymi projektami, które posiadają dużą liczbę rysunków. Poznaj nasze oprogramowanie do projektowania i twórz schematy elektryczne bez ograniczeń!

projektowania rozdzielnic niskiego napięcia i urządzeń zabezpieczających

Program do projektowania instalacji elektrycznych niskiego napięcia ZWCAD – dlaczego warto?

Aby jak najbardziej usprawnić użytkownikom pracę nad projektami, zapewniamy wieczyste licencjonowanie, które jest równoznaczne z tym, że nie będziesz musiał przejmować się odnawianiem subskrypcji czy opłacaniem licencji. Płacisz za program tylko raz i korzystasz bez ograniczeń. Co więcej – w każdej chwili możesz zaktualizować swój program ZWCAD do najnowszej wersji bez żadnych dodatkowych opłat.

ZWCAD to profesjonalny program do projektowania CAD dla doświadczonych projektantów, a dzięki prostemu w obsłudze interfejsowi jest również doskonałym narzędziem pracy dla osób, które dopiero rozpoczęły swoją przygodę z projektowaniem w 3D czy 2D. 

Najnowsze oprogramowanie dostępne jest w 64 bit wersji systemowej, która pozwala na pracę z większymi plikami. 

ZWCAD gwarantuje swoim użytkownikom sieciowe licencje niestandardowe, dzięki czemu  masz możliwość zainstalowania programu na kilku różnych urządzeniach. Przenoszenie licencji między stanowiskami pracy odbywa się za pomocą specjalnego kodu licencyjnego i  jest na tyle proste, że każdy może to wykonać samodzielnie.

Oprogramowanie ZWCAD dostępne jest w wielu wersjach językowych, które możesz dowolnie zmieniać. W ten sposób zawsze masz pod ręką wersję, którą potrzebujesz. Dostępne język to między innymi: język polskie, angielski, francuski czy niemiecki. 

Dzięki kompatybilności z plikami w formacie DWG/DXF masz możliwość importowania i eksportowania plików oraz otwierania ich w dowolnym programie do projektowania typu CAD bez obawy o utratę ważnych informacji spowodowaną różnicami w wersjach oprogramowania.

Niepodważalnym atutem ZWCADa jest dostęp do wielu branżowych nakładek, które pozwalają na, oprócz doboru standardowego rozwiązania, dopasowanie bazowego oprogramowania do niezbędnych zawodowych potrzeb. Do każdego zakupionego programu dołączamy również certyfikaty, które potwierdzają legalność naszego oprogramowania oraz poszanowanie własności intelektualnej patentów innych firm.

Natychmiastowe wsparcie od specjalistów w środowisku CAD

Kupując program ZWCAD, otrzymujesz od nas profesjonalne wsparcie techniczne. Udostępniamy także kursy wprowadzające, dzięki którym poznasz wszystkie funkcje naszego programu. Każdy użytkownik ZWCAD otrzymuje od nas również dostęp do specjalistycznego forum, gdzie na bieżąco odbywają się dyskusje na tematy okołotematyczne. 

Program CAD – przetestuj za darmo

ZWCAD jest świetną alternatywą dla popularnych i dużo droższych programów CAD i wspomaga proces projektowania użytkowników na cały świecie. Teraz możesz poznać wszystkie jego możliwości jeszcze przed zakupem. Przetestuj naszą wersję próbną, dzięki której możesz projektować bez ograniczeń aż przez 30 dni.