Program do projektowania fotowoltaiki

Jesteś inżynierem i na co dzień tworzysz projekty instalacji fotowoltaicznej? Odnosisz wrażenie, że Twój obecny program do projektowania ciągle w czymś zawodzi i szukasz godnego zastępcy? Poznaj ZWCAD – profesjonalne oprogramowanie do projektowania CAD, które jest niezwykle funkcjonalne i spełni wszystkie Twoje projektowe potrzeby. To obecnie jedno z najlepszych narzędzi do projektowania instalacji fotowoltaicznych na polskim rynku! 

Program do tworzenia układu systemu fotowoltaiki

Zajmujesz się instalacjami fotowoltaicznymi? Interesuje Cię profesjonalny projekt instalacji z zastosowaniem wybranej konfiguracji paneli fotowoltaicznych? ZWCAD to profesjonalne narzędzie do projektowania, które nie tylko usprawni Twoją pracę, ale także sprawi, że wszystkie rysunki będą dopracowane w każdym najmniejszym szczególe. Efektywną pracę zapewni Ci wysoka wydajność oprogramowania, prosty w obsłudze interfejs oraz specjalistyczne nakładki, które pozwolą Ci dostosować program wszystkich Twoich zawodowych potrzeb. ZWCAD to idealne rozwiązanie zarówno dla profesjonalnych projektantów, jak i osób początkujących. Software daje Ci do dyspozycji szereg specjalistycznych udogodnień i sprawia, że praca nad projektami staje się szybka i przyjemna.

Poznaj specjalistyczne narzędzie, które scali Twoje zdolności projektowe i pozwoli Ci stworzyć projekty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. 

wybraniu miejsca montażu i współrzędnych geograficznych

ZWCAD 2024 – jeszcze więcej korzyści podczas projektowania instalacji fotowoltaicznych

ZWCAD to program dedykowany inżynierom, projektantom oraz architektom i stanowi najnowocześniejsze narzędzie do układania modułów fotowoltaicznych. Oferuje on funkcje, których nie znajdziesz w innych programach do projektowania całych systemów. Najnowsza wersja naszego oprogramowania to dostęp do nowych funkcjonalności, które wynoszą projektowanie na jeszcze wyższy poziom!

Jeden program CAD – tak wiele możliwości

Aby zapewnić naszym użytkownikom jak największą wygodę, zapewniamy wieczyste licencjonowanie, które oznacza, że nie musisz przejmować się koniecznością przedłużania licencji czy odnawiania subskrypcji. To jednak nie wszystko. W każdej chwili masz także możliwość aktualizacji swojego oprogramowania do najnowszej wersji bez żadnych dodatkowych kosztów. Twój program rozwija się razem z Tobą! W łatwy sposób zaprojektujesz idealną instalację fotowoltaiczną!

Intuicyjny interfejs programu ZWCAD zapewnia bezproblemową obsługę, w związku z czym jest to doskonałe narzędzie zarówno dla doświadczonych projektantów, jak i osób, które dopiero uczą się projektowania CAD.

Każdy użytkownik, który kupi oprogramowanie ZWCAD, otrzymuje dwie wersje systemowe – 32 i 64-bit, które w razie potrzeby może dowolnie zmieniać. Wersja 64-bitowa dedykowana jest do pracy z większymi projektami, ponieważ pozwala na lepsze wykorzystanie mocy komputera.

ZWCAD wszystkim swoim użytkownikom zapewnia także elastyczne licencjonowanie sieciowe, które oznacza, że program do projektowania instalacji będzie mógł być zainstalowany na dowolnej liczbie urządzeń w firmie. Przeniesienie licencji przy pomocy specjalnego kodu licencyjnego jest bardzo proste, dlatego każdy może to wykonać we własnym zakresie. 

W ramach jednego programu do wyboru dostępne są również różne wersje językowe, które możesz zmieniać tak, jak potrzebujesz. Oprogramowanie dostępne jest w języku polskim, niemieckim, angielskim, francuskim, litewskim czy czeskim.

Nasze oprogramowanie sprawnie obsługuje popularne formaty DWG/DXF, dzięki czemu możesz otwierać swoje projekty na różnych programach bez obawy o utratę danych. Do każdego zakupionego programu dołączamy również certyfikaty, które potwierdzają legalność wykorzystywanego oprogramowania oraz dają gwarancję, że system został opracowany z poszanowaniem własności intelektualnych osób trzecich oraz patentów innych firm.

Każdy użytkownik ma także do dyspozycji specjalne branżowe nakładki, które pozwalają na dopasowanie bazowego programu do wszystkich Twoich projektowych potrzeb. Dzięki temu nie tylko zwiększysz użyteczność swojego programu do projektowania, ale także zapewnisz sobie dostęp do wszystkich funkcji, które niezbędne są podczas sporządzania projektu instalacji fotowoltaicznej i dokumentacji projektowej. Zalety sprawiają, że nasz program z pewnością zrobi wrażenie na każdym użytkowniku. 

Pomoc techniczna na wyciągnięcie ręki

Osoby, które zdecydowały się na zakup programu ZWCAD, mają zagwarantowane wsparcie techniczne naszych specjalistów. Zapewniamy także podstawowe kursy z obsługi programu oraz dostęp do specjalistycznego forum, gdzie użytkownicy ZWCAD na bieżąco wymieniają się swoimi spostrzeżeniami lub prowadzą dyskusje na temat programu. 

Projektowanie instalacji fotowoltaicznych – testuj 30 dni za darmo 

ZWCAD to doskonały zamiennik znanego i drogiego programu do projektowania CAD. Poznaj wszystkie funkcje naszego oprogramowania jeszcze przed jego zakupem! Dajemy Ci dostęp do bezpłatnej wersji testowej, dzięki której możesz przetestować wszystkie możliwości naszego programu do projektowania fotowoltaiki przez 30 dni bez ograniczeń. Pobierz już dziś i zaskocz swoich Klientów!