Program do projektowania działki

Jesteś inżynierem? Na co dzień zajmujesz się projektowaniem działek 3D? Postaw na profesjonalne narzędzie, które zapewni Ci wydajną pracę i pozwoli Ci tworzyć projekty dopasowane w każdym szczególe. Poznaj wszystkie możliwości ZWCAD! 

Projektowanie działki 3D

ZWCAD to program, który pozwala na proste i przyjemne sporządzanie projektów, dzięki którym zadowolisz nawet bardzo wymagających Klientów. Prosty w obsłudze interfejs, intuicyjne funkcje oraz wysoka wydajność sprawiają, że nasze oprogramowanie do projektowania działek jest chętnie wybierane zarówno przez profesjonalnych inżynierów, jak i osoby, które dopiero uczą się projektowania. Software z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb do wszystkich swoich projektowych potrzeb, co pozwoli Ci na szybką i efektywniejszą pracę nad projektami 3D.

Program do projektowania działki od ZWCAD – dlaczego warto?

ZWCAD to profesjonalne narzędzie do projektowania dedykowane inżynierom. Przy pomocy specjalistycznych branżowych nakładem możesz dostosować go do swoich zawodowych potrzeb, co pozwoli Ci w pełni wykorzystać wszystkie jego funkcje. Program obsługuje najpopularniejsze formy DWG/DXF, dzięki czemu nie musisz obawiać się o utratę plików podczas przenoszenia projektów pomiędzy różnymi programami do projektowania CAD. 

Bezterminowa licencja i brak ukrytych kosztów

Wybierając program do projektowania ZWCAD, płacisz za niego tylko raz. Co to oznacza? Nasza licencja jest terminowa i nie musisz przejmować się odnawianiem subskrypcji lub przedłużeniem licencji. Co więcej, w dowolnym momencie masz możliwość zaktualizowania swojego programu do najnowszej dostępnej na rynku wersji i to całkowicie za darmo

W ramach licencji oprogramowania otrzymujesz wersję systemową 64-bit, która pozwala na większe wykorzystanie mocy komputera, dlatego świetnie sprawdza się podczas pracy z większymi plikami. 

Jedno oprogramowanie – możliwości dla całej firmy

ZWCAD to program, który oferuje wiele korzyści nie tylko indywidualnym inżynierom, ale i całym firmom projektowym. W pełni elastyczne licencjonowanie pozwala, za pomocą specjalnego kodu licencyjnego, na przenoszenie oprogramowania na różne stanowiska, dzięki czemu program może być zainstalowany na wszystkich stanowiskach w Twoim biurze. Przeniesienie licencji jest na tyle proste, że każdy może je wykonać samodzielnie.  

Wybierając ZWCAD, dostajesz gwarancję, że kupujesz legalne oprogramowanie, które powstało z poszanowaniem własności intelektualnej osób trzecich oraz patentów innych firm. Potwierdzeniem tego jest specjalny certyfikat, który dołączamy do każdego zakupu. 

W ramach jednego oprogramowania do projektowania możesz korzystać z kilku wersji językowych, które możesz zmieniać zawsze wtedy, kiedy będziesz tego potrzebować. Dostępne wersje to między innymi: język polski, angielski, niemiecki, francuski, czeski czy litewski.

Wsparcie techniczne ZWCAD na wyciągnięcie ręki

W ramach licencji ZWCAD w każdej chwili możesz liczyć na nasze wsparcie technicznie, a tym samym pomoc w rozwiązaniu każdego problemu. Każdy użytkownik może odbyć szkolenie wprowadzające, które pozwoli mu poznać wszystkie funkcjonalności naszego oprogramowania. Dodatkowo każdy, kto zakupi program do projektowania ZWCAD, otrzymuje dostęp do specjalistycznego forum, gdzie przez cały czas odbywają się dyskusje na różne tematy dotyczące naszego systemu. 

Zaprojektuj działkę bez ograniczeń

Oddajemy w Twoje ręce nasze profesjonalne narzędzie do projektowania CAD 3D. Powstało ono z myślą o potrzebach nie tylko inżynierów, ale także architektów, projektantów i konstruktorów. Najnowsza wersja naszego oprogramowania zapewnia funkcjonalności, które sprawiają, że projektowanie z ZWCAD jest jeszcze prostsze i jeszcze przyjemniejsze. Od teraz możesz sprawnie i wygodnie operować bryłami, a to za sprawą specjalnych uchwytów, które pozwolą Ci na szybką zmianę rozmiarów i położenia poszczególnych przedmiotów. ZWCAD 2025 został wzbogacony o skalowanie brył z nowym narzędziu Gizmo czy też dostępność nowych stylów wizualizacji. Projektowanie ogrodu pozwala na rysowanie przedmiotów, umiejscowić możesz meble ogrodowe, a także różne z elementów małej architektury. Program do projektowania ogrodu pozwoli Ci stworzyć swój wymarzony ogród. Projektowanie stanie się też łatwiejsze, dzięki nowym funkcjom w tabeli, które pozwalają na zamieszczanie podpowiedzi wraz ze zdjęciami.

Program do projektowania działki od ZWCAD

ZWCAD daje Ci pełną kontrolę nad Twoimi projektami. W ramach jednego oprogramowania dostajesz dostęp do wszystkich najważniejszych narzędzi do projektowania działki. Nasz profesjonalny program do projektowania ogrodu to doskonała alternatywa dla popularnych i dużo droższych programów do obsługi plików DWG/DXF. Z narzędziem do projektowania ogrodów otrzymasz pomoc przy aranżacji ogrodu, pomoże Ci to również przy niezbędnych pracach ogrodowych na świeżym powietrzu. Postaw na stworzony projekt ogrodu.  Z ZWCAD projektowanie jest proste jak nigdy dotąd! 

Sprawdź nasz program do projektowania działki za darmo 

Na rynku znajdziesz wiele programów do projektowania działki, własnego ogrodu, co bardzo utrudnia wybranie tego właściwego. ZWCAD daje Ci możliwość przetestowania programu jeszcze przed jego zakupem. Skorzystaj z darmowej wersji testowej i projektuj przez 30 dni bez ograniczeń. Nasz darmowy program pozwoli Ci projektować bez konieczności zatrudniania profesjonalnego projektanta. Zaprojektuj ogród, swoją działkę już dziś!