Program do projektowania konstrukcji stalowych

Jesteś inżynierem? Projektujesz konstrukcje stalowe, ale Twój obecny program do projektowania ciągle w czymś zawodzi? A może dopiero chcesz zacząć uczyć się tworzyć profesjonalne projekty i szukasz narzędzia, które Ci w tym pomoże? Poznaj ZWCAD – specjalistyczny program do projektowania 3D/2D. Poznaj wszystkie jego możliwości i projektuj bez ograniczeń!

Profesjonalny program do projektowania konstrukcji stalowej – jakie korzyści?

ZWCAD to profesjonalne i autorskie narzędzie do projektowania, które powstało po to, aby usprawnić pracę nad sporządzaniem projektów profili stalowych. 

To doskonałe rozwiązanie, które sprawi, że Twoja praca będzie jeszcze bardziej efektywna, a projekty dopasowane w każdym szczególe. Prosta obsługa, intuicyjny interfejs i wysoka wydajność systemu sprawia, że ZWCAD to świetne narzędzie zarówno dla profesjonalnych inżynierów, którzy mają już wieloletnie doświadczenie, jak i osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w projektowaniu. Dostęp do specjalistycznych branżowych nakładek gwarantuje, że dopasujesz program do wszystkich swoich projektowych potrzeb. 

Bezterminowa licencja bez ukrytych kosztów

Kupując ZWCAD, płacisz tylko raz. Producent daje Ci bezterminowe licencjonowanie oprogramowania bez żadnych dodatkowych kosztów. Nie musisz więc martwić się opłacaniem subskrypcji czy odnawianiem licencji. Co więcej, w każdej chwili możesz zaktualizować swoje oprogramowanie do najnowszej wersji dostępnej na rynku. To jednak nie wszystko, co ZWCAD ma do zaoferowania. W ramach jednego programu dostajesz do dyspozycji dwie wersje systemowe – 32 i 64-bit, które możesz zmieniać wedle potrzeby. Wersja 64-bit pozwala na lepsze wykorzystanie pracy komputera, a tym samym pozwala na sprawną pracę z większymi plikami. Dzięki temu możesz tworzyć stalowe konstrukcje bez żadnych ograniczeń. Oprogramowanie obsługuje najpopularniejsze formaty – DWG/DXF, co oznacza, że nie musisz martwić się o utratę danych podczas przenoszenia plików.

Program korzyści od ZWCAD

Jednym z wielu atutów ZWCADa jest elastyczne licencjonowanie, które pozwala na wykorzystanie programu na wielu stanowiskach. Przeniesienie licencji odbywa się za pomocą specjalnego kodu aktywacyjnego i jest na tyle proste, że każdy może je wykonać samodzielnie. Dzięki temu nasz program może być wykorzystywany na wielu stanowiskach. 

Program, który oddajemy w Twoje ręce, jest w pełni legalny i został opracowany z poszanowaniem własności intelektualnej osób trzecich oraz patentów innych firm. Potwierdzeniem tego jest certyfikat legalności, który dołączamy do każdego zakupu. 

W ramach jednego programu możesz również korzystać z wielu wersji językowych, które możesz zmieniać w dowolnym momencie. Wersje językowe, które są do dyspozycji to między innymi język polski, francuski, niemiecki, angielski, czeski czy litewski. Dzięki temu możesz też otworzyć się na zagranicznych Klientów, którym z łatwością przedstawisz projekt w ich ojczystym języku. 

Kompleksowe wsparcie techniczne

Wszystkim naszym Klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne i pomoc w rozwiązywaniu wszystkich trudności. Gwarantujemy również podstawowe szkolenia z obsługi programu, dzięki czemu poznasz wszystkie jego funkcjonalności jeszcze przed rozpoczęciem pracy. Wszyscy subskrybenci ZWCAD otrzymują też dostęp do specjalnego forum użytkowników ZWCAD, gdzie na bieżąco odbywają się dyskusje na różne specjalistyczne tematy. 

ZWCAD 2023 – nowe funkcje i udogodnienia dla projektantów

Program ZWCAD powstał z myślą o inżynierach. To doskonałe narzędzie, które usprawni pracę nad projektami. Najnowsza wersja naszego oprogramowania jest pełna funkcjonalności, które sprawią, że projektowanie stanie się jeszcze łatwiejsze i jeszcze przyjemniejsze. Dzięki temu będziesz w stanie tworzyć projekty, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Nowe funkcje takie jak wprowadzenie specjalnych uchwytów w oknie edycji pozwala na sprawniejsze zmienianie rozmiaru i położenia poszczególnych elementów. Z kolei ulepszenie funkcji obsługi arkuszy ułatwia sporządzanie projektów całej konstrukcji stalowych składających się z wielu rysunków. 

Program do projektowania całej konstrukcji stalowej bez ograniczeń

Dzięki ZWCAD zachowasz kontrolę nad każdym projektem i dopracujesz w każdym szczególe nawet złożone stalowe konstrukcje. Przy pomocy jednego narzędzia w prosty i przyjemny sposób zaprojektujesz każdą stalową konstrukcję. Wypróbuj program do projektowania CAD i zacznij tworzyć projekty bez ograniczeń! 

Pobierz na próbę ZWCAD za darmo 

Obecnie na rynku znajdziesz wiele narzędzi do projektowania. Nic więc dziwnego, że ciężko jest wybrać ten właściwy. W związku z tym ZWCAD daje Ci możliwość przetestowania swojego oprogramowania jeszcze przed zakupem. Pobierz wersję testową ZWCADA z naszej strony internetowej i testuj wszystkie jego możliwości przez 30 dni bez ograniczeń całkowicie za darmo! Możesz być pewien, że inne programy CAD szybko pójdą w odstawkę!