Program do projektowania konstrukcji stalowych

Jesteś inżynierem? Projektujesz konstrukcje stalowe, ale Twój obecny program do projektowania ciągle w czymś zawodzi? A może dopiero chcesz zacząć uczyć się tworzyć profesjonalne projekty i szukasz narzędzia, które Ci w tym pomoże? Poznaj ZWCAD – specjalistyczny program do projektowania 3D/2D. Poznaj wszystkie jego możliwości i projektuj bez ograniczeń!

Profesjonalny program do projektowania konstrukcji stalowej – jakie korzyści?

ZWCAD to profesjonalne i autorskie narzędzie do projektowania, które powstało po to, aby usprawnić pracę nad sporządzaniem projektów profili stalowych. 

To doskonałe rozwiązanie, które sprawi, że Twoja praca będzie jeszcze bardziej efektywna, a projekty dopasowane w każdym szczególe. Prosta obsługa, intuicyjny interfejs i wysoka wydajność systemu sprawia, że ZWCAD to świetne narzędzie zarówno dla profesjonalnych inżynierów, którzy mają już wieloletnie doświadczenie, jak i osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w projektowaniu. Dostęp do specjalistycznych branżowych nakładek gwarantuje, że dopasujesz program do wszystkich swoich projektowych potrzeb. 

Bezterminowa licencja bez ukrytych kosztów

Kupując ZWCAD, płacisz tylko raz. Producent daje Ci bezterminowe licencjonowanie oprogramowania bez żadnych dodatkowych kosztów. Nie musisz więc martwić się opłacaniem subskrypcji czy odnawianiem licencji. Co więcej, w każdej chwili możesz zaktualizować swoje oprogramowanie do najnowszej wersji dostępnej na rynku. To jednak nie wszystko, co ZWCAD ma do zaoferowania. W ramach jednego programu dostajesz do dyspozycji wersję systemową 64-bit, która pozwala na lepsze wykorzystanie pracy komputera, a tym samym pozwala na sprawną pracę z większymi plikami. Dzięki temu możesz tworzyć stalowe konstrukcje bez żadnych ograniczeń. Oprogramowanie obsługuje najpopularniejsze formaty – DWG/DXF, co oznacza, że nie musisz martwić się o utratę danych podczas przenoszenia plików.

Program korzyści od ZWCAD

Jednym z wielu atutów ZWCADa jest elastyczne licencjonowanie, które pozwala na wykorzystanie programu na wielu stanowiskach. Przeniesienie licencji odbywa się za pomocą specjalnego kodu aktywacyjnego i jest na tyle proste, że każdy może je wykonać samodzielnie. Dzięki temu nasz program może być wykorzystywany na wielu stanowiskach. 

Program, który oddajemy w Twoje ręce, jest w pełni legalny i został opracowany z poszanowaniem własności intelektualnej osób trzecich oraz patentów innych firm. Potwierdzeniem tego jest certyfikat legalności, który dołączamy do każdego zakupu. 

W ramach jednego programu możesz również korzystać z wielu wersji językowych, które możesz zmieniać w dowolnym momencie. Wersje językowe, które są do dyspozycji to między innymi język polski, francuski, niemiecki, angielski, czeski czy litewski. Dzięki temu możesz też otworzyć się na zagranicznych Klientów, którym z łatwością przedstawisz projekt w ich ojczystym języku. 

Kompleksowe wsparcie techniczne

Wszystkim naszym Klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne i pomoc w rozwiązywaniu wszystkich trudności. Gwarantujemy również podstawowe szkolenia z obsługi programu, dzięki czemu poznasz wszystkie jego funkcjonalności jeszcze przed rozpoczęciem pracy. Wszyscy subskrybenci ZWCAD otrzymują też dostęp do specjalnego forum użytkowników ZWCAD, gdzie na bieżąco odbywają się dyskusje na różne specjalistyczne tematy. 

ZWCAD 2025 – nowe funkcje i udogodnienia dla projektantów

Program ZWCAD powstał z myślą o inżynierach. To doskonałe narzędzie, które usprawni pracę nad projektami. Najnowsza wersja naszego oprogramowania jest pełna funkcjonalności, które sprawią, że projektowanie stanie się jeszcze łatwiejsze i jeszcze przyjemniejsze. Dzięki temu będziesz w stanie tworzyć projekty, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Nowe funkcje takie jak otwieralnie i zapis plików DWG, szybkie przesuwanie obiektów czy praca z podkładami PDF znacznie usprawnia pracę. Z kolei nowe narzędzie Gizmo umożliwia łatwe przenoszenie oraz skalowanie brył. To nie wszystko! ZWCAD 2025 to także inne nowe funkcjonalności, jak: funkcja REGION, wektoryzacja rastrów, import plików STEP, czyszczenie plików DGN czy rendering i wiele wiele innych. Pobierz najnowszą wersję naszego oprogramowania typu CAD i przekonaj się sam.

Program do projektowania całej konstrukcji stalowej bez ograniczeń

Dzięki ZWCAD zachowasz kontrolę nad każdym projektem i dopracujesz w każdym szczególe nawet złożone stalowe konstrukcje. Przy pomocy jednego narzędzia w prosty i przyjemny sposób zaprojektujesz każdą stalową konstrukcję. Zaprojektuj nawet najbardziej złożone konstrukcje stalowe, korzystaj z typowych połączeń stalowych i tych bardziej zaawansowanych. Wypróbuj program do projektowania CAD i zacznij tworzyć projekty bez ograniczeń! Nasz pakiet oprogramowania sprawi, że, projektowanie konstrukcji budowlanych będzie łatwiejsze niż myślisz!

Pobierz na próbę ZWCAD za darmo 

Obecnie na rynku znajdziesz wiele narzędzi do projektowania. Nic więc dziwnego, że ciężko jest wybrać ten właściwy. W związku z tym ZWCAD daje Ci możliwość przetestowania swojego oprogramowania jeszcze przed zakupem. Pobierz wersję testową ZWCADA z naszej strony internetowej i testuj wszystkie jego możliwości, moduły dodatkowe, przez 30 dni bez ograniczeń całkowicie za darmo! Możesz być pewien, że inne programy CAD szybko pójdą w odstawkę!